Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Transmisja Orlik Wadowice

 
Regulamin korzystania z transmisji live i streamingu I. DEFINICJE Użytkownik - pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych która zaakceptowała niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać. Osoba małoletnia lub nieposiadająca pełnej zdolności do czynności prawnych musi uzyskać zgodę jej przedstawiciela ustawowego. Administrator - Animator Orlika Karol Habrzyk Nadawca – Gmina Wadowice Streaming – usługa świadczona przez Administratora, za pomocą sieci Internet, pozwalająca odbierać w czasie rzeczywistym obraz i dźwięk, a następnie udostępniać je w serwisie youtube na kanale Sportowe Wadowice. Transmisja Live – nadawanie przez Administratora materiału filmowego w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem streamingu, z równoczesnym udostępnieniem do oglądania. II. POSTANOWIENIA OGÓLNE Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu, prawa i obowiązki Użytkowników oraz Administratora. Wszelkie prawa do Serwisu wraz z jego zawartością przysługują Administratorowi. III. ZASADY DZIAŁANIA SERWISU Odwiedzanie Serwisu i dostęp do Transmisji Live jest nieodpłatne. Serwis umożliwia wyświetlanie, przeglądanie i odtwarzanie zawartości Serwisu na użytek osobisty. Użytkownik ma ograniczone prawo dostępu do treści zamieszczonych w Serwisie, w tym Streamingu i Transmisji Live, które może wykorzystywać jedynie w celach niekomercyjnych i wyłącznie na własny użytek. Zamieszczone treści w Serwisie poprzez Streaming i w Transmisjach Live nie są przeznaczone do pobierania, kopiowania, przechowywania lub redystrybuowania przez Użytkownika. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakość przekazu i odbioru materiałów zamieszczonych w serwisie, uzależnioną od przepustowości internetowej sieci łączących Administratora z Użytkownikiem, indywidualnej konfiguracji komputera Użytkownika oraz czynników od Administratora niezależnych. Niedopuszczalne jest korzystanie przez Użytkowników z Serwisu w sposób sprzeczny z prawem, postanowieniami Regulaminu, zasadami współżycia społecznego lub dobrymi obyczajami. Działanie takie uzasadnia natychmiastowe zaprzestanie świadczenia usług dla danego Użytkownika. IV. PRZETWARZANIE I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Administrator nie pobiera żadnych danych osobowych. Wizerunek osób odwiedzających obiekt Orlika przechowywany jest na serwerach youtube. Każda osoba odwiedzająca obiekt widzi informację o monitoringu obiektu. V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE Regulamin jest udostępniony w Serwisie w sposób umożliwiający pozyskiwanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu bez podania przyczyn i bez uprzedzenia. Zmiany wchodzą w życie wraz z umieszczeniem zmodyfikowanego tekstu Regulaminu w Serwisie. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie znajdują w szczególności przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz ustawy o ochronie danych osobowych. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.06.2018

 


Sportowe Wadowice
 
Data pliku video: 2018-06-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wadowicki

  Powiat wadowicki - został utworzony w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice i Wieprz, leży w województwie małopolskim. Siedzibą władz powiatu są Wadowice.

  Dojedziemy tu drogą krajową nr 52, 28 oraz 44; drogą wojewódzką 953 i 781 oraz transportem kolejowym.

  Region stanowi cel licznych pielgrzymek. Wadowice to rodzinne miasto papieża Jana Pawła II, zobaczyć tu można dom Karola Wojtyły oraz inne miejsca związane z życiem Wielkiego Polaka. Powiat oferuje jednak znacznie więcej. Do zwiedzania są tu zamki, zespoły dworskie i zespoły dworsko-parkowe. Spragnionych aktywności na świeżym powietrzu czekają piesze wędrówki, rowerowe eskapady i przejażdżki koniem. W okresie zimowym skorzystać możemy z wyciągów i tras narciarskich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola