Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wadowice I Miejskie Historie Terra Group I inspirowaninatura.pl

 
Film promujący cykl "Miejskie Historie" stworzony przez Inspirowaninatura.pl i Terra Group. Muzyka: Jon Luc Hefferman, "Triumph" Czym są Miejskie Historie? Miejskie Historie to cykl promujący polskie miasta. Piękne krajobrazy, niesamowite legendy, niepowtarzalne miejsca i nietypowe informacje… to wszystko chcemy zawrzeć w serii fotografii, filmów i artykułów. Tym co wyróżnia Miejskie Historie jest to, że nie są zbiorem suchych faktów – to opowieści burmistrzów i osób, które dbają, aby przestrzeń publiczna była coraz piękniejsza każdego dnia. Nie zabraknie ciekawostek turystycznych, których nie znajdziesz w zwykłych przewodnikach. Chcesz pomóc w tworzeniu Miejskich Historii? Napisz do nas, a wspólnie stworzymy broszurę o Twoim mieście.

 


Inspirowani naturą - Inspired by nature
 
Data pliku video: 2016-02-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wadowicki

  Powiat wadowicki - został utworzony w 1999 roku. Powiat obejmujący gminy: Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice i Wieprz, leży w województwie małopolskim. Siedzibą władz powiatu są Wadowice.

  Dojedziemy tu drogą krajową nr 52, 28 oraz 44; drogą wojewódzką 953 i 781 oraz transportem kolejowym.

  Region stanowi cel licznych pielgrzymek. Wadowice to rodzinne miasto papieża Jana Pawła II, zobaczyć tu można dom Karola Wojtyły oraz inne miejsca związane z życiem Wielkiego Polaka. Powiat oferuje jednak znacznie więcej. Do zwiedzania są tu zamki, zespoły dworskie i zespoły dworsko-parkowe. Spragnionych aktywności na świeżym powietrzu czekają piesze wędrówki, rowerowe eskapady i przejażdżki koniem. W okresie zimowym skorzystać możemy z wyciągów i tras narciarskich.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola